preloader

4 Runner - Realizacja 2

Realizacja do Toyoty 4 Runner w której przed przystąpieniem do prac związanych z budową zabudowy turystycznej zostało wykonane wygłuszenie przestrzeni bagażnika matą alubutylową firmy Bitmat wraz z położeniem pianki kauczukowej.

Zabudowa wyprawowa:

  • Posiadająca dwie szuflady jedną z przegrodami, które można w razie potrzeby usunąć. Druga szuflada wykonana w systemie 3w1. Przewidziano w niej miejsce do przechowywania, miejsce dla kuchenki turystycznej oraz blat roboczy. Każdy z wymienionych elementów działa niezależnie. Opisana szuflada posiada nasz autorski system blokad.
  • Funkcja spania o wymiarze 120 cm x 200cm powstaje po połączeniu niezależnej płyty leżanki z zabudową. Konstrukcja stabilna, łatwa w obsłudze i użytkowaniu, mobilna (jeśli nie ma potrzeby możemy zostawić ją w garażu)
  • Realizacja tapicerowana z dbałością o szczegóły. Użyty materiał można zapierać i odkurzać
  • Na frontach zabudowy zamontowano otwieracz do napoi i panel posiadający woltomierz, podwójne gniazdo USB oraz gniazdo zapalniczki
  • W tylnej części wykonano schowek, do którego mamy dostęp dzięki uchylnej pokrywie. Schowek, który pomieścił podstawową instalację hotelową (akumulator żelowy AGM głębokiego rozładowania firmy Enerblock, skrzynkę bezpieczników do dalszej rozbudowy). Do zabudowy poprowadzono przewody zasilające spod maski pojazdu

Realizacja wykonana w naszym warsztacie w Szczecinie po uprzedniej rezerwacji terminu i określeniu zakresu prac. Całość prezentowana przy kliencie w dniu odbioru pojazdu. W przypadku wygłuszenia dostarczono klientowi materiał zdjęciowy do wyglądu na etapie prac.

Materiał filmowy dostępny na naszym profilu Fb oraz Instagram.

Inne realizacje dla tego modelu: