preloader

O nas

20231026_100117

Trochę historii

Z pasji do podróżowania i chęci robienia tego w nietypowy sposób powstała pierwsza zabudowa wyprawowa do naszej terenówki. Po publikacji jej na stronach poświęconych OFF ROADowi i RTO oraz bardzo dużej ilości pozytywnych komentarzy powstał pomysł na tworzenie takich zabudów na indywidualne zamówienie. Wraz z coraz większym zainteresowaniem pojawiły się też pierwsze realizacje, które zostały opublikowane na naszym profilu FB.

Z czasem zmieniliśmy lokalizacje warsztatu, aby podnieść jakość oferowanych usług. Obecnie oferujemy także kompleksowe przygotowanie aut do turystyki offroadowej. 

received_964660107566319

Rozwój

Postawiliśmy na rozwój stworzonej marki, miedzy innymi nawiązaliśmy współpracę z firmami, których produkty możemy zaoferować jako uzupełnienie naszej oferty. Poszerzamy także opcję „Akcesoriów” do zabudów oraz wdrażamy nowe pomysły, które są częścią naszej marki.

Wykonujemy zabudowy od prostych obejmujących tylko szuflady na szpej wyprawowy, po bardziej rozbudowane o funkcję spania, aż do wersji bardzo rozbudowanych, w których zabudowane są m.in.: dodatkowe akumulatory, przetwornice, kompresory, Webasto, sterowanie do ładowania z paneli słonecznych, sterowanie ładowania dwóch akumulatorów itp.

20231110_175426

Co więcej?

Zajmujemy się także montażem bagażników wyprawowych, skrzyń na bagażnikach, paneli solarnych, oświetlenia wyprawowego oraz całej dodatkowej elektryki koniecznej do spięcia wszystkiego w całość.

Co znajdzie się w takiej zabudowie zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego.

orginał

My

Rafi Garge obecnie tworzy Team – Rafał i Kinga. Podzieliśmy się obowiązkami tak, aby jedno uzupełniało drugie i wspierało, gdy to pierwsze potrzebuje rady.  Chcieliśmy także nieco przybliżyć nasze osoby.

Oboje uzupełniamy się zawodowo poprzez różne profile, dzięki czemu stale szukamy nowych rozwiązań i nowych dróg związanych z rozwoje marki, którą stworzyliśmy poprzez poszerzanie dostępnej oferty.

Pozdrawiamy, Rafi Team

20230811_192426

Rafał

To jego najczęściej złapiecie pod telefonem bądź na Messenger. Najszybciej w opisie będzie – człowiek od wycinania i składania zabudów – Pan konstruktor. „Złota rączka”, który pomysły przekłada na realizacje. Cierpliwy, dążący do celu, dobrze zorganizowany zawsze pomocny i szukający rozwiązania dopasowanego do klienta. Z ciekawostek jego mocną stroną są cyferki, a dokładniej liczenie w pamięci.

20231012_145027

Kinga

Posiadająca spore umiejętności manualne, która realizuje się w Rafi Garage jako tapicer. To z pod jej ręki wychodzą wszystkie prezentowane zabudowy. Na co dzień zajmuje się mediami społecznościowymi oraz stroną www. Motto życiowe „Raz nie zawsze, dwa razy nie wciąż”. Jej zainteresowanie to szeroko rozumiane ogrodnictwo i akwarystyka morska.

20220526_150902(1)

Warsztat

W obecnej lokalizacji dysponujemy powierzchnią 260m2. Posiadamy osobne pomieszczenie biurowe, w którym możemy ugościć i poczęstować dobrą kawą. W budynku znajdują się także dwa stanowiska z kanałem oraz pomieszczenie przeznaczone na stolarnie. Osobna, druga hala pozwoliła rozwinąć skrzydła i pomieścić duże, bardzo rozbudowane realizacje. Działamy w oparciu o  zasady 5S oraz Lean Manufacturing.

Rafi Garage OFF Road mieści się w Szczecinie, po wpisaniu w wyszukiwarkę adresu Judyma 18 nawigacja prowadzi pod samo biuro.

Nowa lokalizacja wraz z drugą częścią hali dała nam nowe możliwości i jeszcze wyższą jakość naszych produktów, które chcemy oferować.

20220526_162038(1)

Główne założenia

  • Ergonomia
  • Wykorzystanie maksimum przestrzeni
  • Materiały wysokiej jakości
  • Modularna budowa