preloader

O nas1

20231026_100117

Rafi Garage Off Road

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją zabudów wyprawowych, offroadowych, turystycznych oraz kompleksową przebudową aut. Jesteśmy także popularyzatorami Rodzinnej Turystyki Offroadowej (RTO).

Produkowane przez nas zabudowy są personalizowane, tworzone pod indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Znakiem szczególnym na rynku jest wysoka jakość używanych produktów oraz bardzo wysoka estetyka i jakość wykonania. Odpowiadając na potrzeby rynku wykonujemy gotowe zabudowy, które posiadają rozbudowane układy elektryczne, które realizujemy w wersjach wysyłkowych do samodzielnego montażu.


Naszą mocną stroną są także projekty kompleksowych przebudów aut, które są przygotowywane indywidualnie pod każdego klienta. Doradzamy i szukamy rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta z uwzględnieniem założonego budżetu.

Nie boimy się wyzwań. Nie boimy się projektów nie typowych dlatego stale poszerzamy park maszynowy stawiając na rozwój i pogłębianie zdobytego doświadczenia oraz wiedzy.

received_964660107566319

Trochę historii

Firma wykiełkowała z pasji do podróżowania i chęci robienia tego w nietypowy sposób. Tak powstała pierwsza zabudowa wyprawowa do naszej terenówki. Po publikacji jej na stronach poświęconych OFF ROADowi i RTO oraz bardzo dużej ilości pozytywnych komentarzy i zapytań powstał pomysł na tworzenie takich zabudów na indywidualne zamówienie. Wraz z coraz większym zainteresowaniem zaczęliśmy publikować nasze pierwsze realizacje, które były prezentowane na profilu FB. Nasza pasja stała się naszą pracą, która pielęgnowana rozwija się do dziś.

 

20231110_175426

Co więcej?

Rozwijając się zmieniliśmy lokalizacje warsztatu, aby podnieść jakość oferowanych usług i móc na większej przestrzeni zorganizować bieżącą pracę.

Postawiliśmy na rozwój stworzonej marki, miedzy innymi nawiązaliśmy współpracę z Partnerami biznesowymi, których produkty możemy zaoferować jako uzupełnienie naszej oferty. Stale poszerzamy zakres własnych usług i akcesoriów do realizacji oraz wdrażamy nowe pomysły, które są częścią naszej marki.

Wykonujemy zabudowy od prostych obejmujących tylko szuflady na szpej wyprawowy, po bardziej rozbudowane. Zabudowy posiadające funkcję spania, aż do wersji bardzo rozbudowanych, w których zabudowane są dodatkowe sprzęty m.in. ogrzewania postojowe, kompresory, podgrzewane zbiorniki na wodę, akumulatory hotelowe, przetwornice, systemy ładowania solarnego. lodówki, kuchenki itp.

Zajmujemy się także montażem bagażników wyprawowych, oświetlenia wyprawowego, markiz, namiotów, skrzyń na bagażnikach, paneli solarnych,  oraz całej dodatkowej elektryki koniecznej do spięcia wszystkiego w całość.

Co znajdzie się w takiej zabudowie zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego.

orginał

My

Rafi Garage Off Road obecnie tworzy Team – Rafał i Kinga. Podzieliśmy się obowiązkami tak, aby jedno uzupełniało drugie i wspierało, gdy to pierwsze potrzebuje rady.  Chcieliśmy także nieco przybliżyć nasze osoby.

Oboje uzupełniamy się zawodowo poprzez różne profile, dzięki czemu stale szukamy nowych rozwiązań i nowych dróg związanych z rozwojem marki, którą stworzyliśmy poprzez poszerzanie dostępnej oferty.

 

20230811_192426

Rafał

To jego najczęściej złapiecie pod telefonem bądź na komunikatorach. Najszybciej w opisie będzie – człowiek od wycinania i składania zabudów – Pan konstruktor. „Złota rączka”, który pomysły przekłada na realizacje. Cierpliwy, dążący do celu, pomocny, zorientowany na potrzeby klienta. Z szerokiego kręgu zainteresowań jako hobby można wymienić majsterkowanie, historię, samochody. Z ciekawostek jego mocną stroną są cyferki, a dokładniej liczenie w pamięci.

20231012_145027

Kinga

Posiadająca spore umiejętności manualne, która realizuje się w Rafi Garage jako tapicer. To z pod jej ręki wychodzą wszystkie prezentowane zabudowy. Na co dzień zajmuje się mediami społecznościowymi, stroną www, przygotowywaniem dla was ofert oraz szeroko rozumianą biurokracją. Motto życiowe „Raz nie zawsze, dwa razy nie wciąż”. Lubi aktywnie spędzać czas stąd też jej zainteresowanie jakim jest ogrodnictwo, siatkówka i akwarystyka morska.

20220526_150902(1)

Warsztat

W obecnej lokalizacji dysponujemy powierzchnią 260m2. Posiadamy osobne pomieszczenie biurowe, w którym możemy ugościć i poczęstować dobrą kawą. W budynku znajdują się także dwa stanowiska z kanałem oraz pomieszczenie przeznaczone na stolarnie. Osobna, druga hala pozwoliła rozwinąć skrzydła i pomieścić duże, bardzo rozbudowane realizacje. Działamy w oparciu o zasady 5S oraz Lean Manufacturing.

Rafi Garage OFF Road mieści się w Szczecinie, po wpisaniu w wyszukiwarkę adresu Judyma 18 nawigacja prowadzi pod samo biuro.

Nowa lokalizacja wraz z drugą częścią hali dała nam nowe możliwości. Stworzyła przestrzeń dla rozwijającego się parku maszynowego co pozwala oferować i poszerzać ofertę poprzez podniesienie standardu jakości produkcji.

20220526_162038(1)

Główne założenia

  • Wysoka jakość wykonania 
  • Dopasowanie do potrzeb klienta
  • Innowacyjność
  • Ergonomia