preloader

Land Cruiser 120 - Realizacja 3 (zabudowa wysyłkowa)

  1. Zabudowa wyprawowa wysłana do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy transportowej.
  2. Posiadająca dwie szuflady. Jedną kuchenną z miejscem dedykowanym do kuchenki oraz przestrzeniami do przechowywania. Druga szuflada w zabudowie posiadająca system przegród do wykorzystania pod szpej bądź inne akcesoria.
  3. Blat bejcowany, zabezpieczony wodoodpornym lakierem działający niezależnie od szuflady, której jest częścią. Posiadający blokadę naszego autorstwa, która zapobiega jej zamykaniu przy pełnym wysunięciu.
  4. Klapy boczne ruchome, dzięki czemu po osadzeniu zabudowy w przestrzeni bagażnika zyskujemy sporą przestrzeń do przechowywania bądź do zamontowania dodatkowego sprzętu tupu: wabasto, przetwornica itp.
  5. Zabudowa wyprawowa posiada funkcję spania, której wymyślony przez nas system pozwala na szybkie jest rozłożenie. Funkcja spania, dzięki kilku punktom podparcia jest stabilna i wytrzymała. Jest też niezależna co oznacza, że wtedy kiedy nie musimy jej wozić zostaje w domu.
  • Box na początkowym etapie produkcji został pomalowany. Użyta farba ma właściwości antypoślizgowe.  Wytapicerowano wszystkie elementy w kolorze ciemnoszarym.
  • Przygotowując zabudowę do wysyłki elementy ruchome zostały zabezpieczone wraz z krawędziami. Zabudowa wyprawowa w czasie transportu nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem. Odebrana z naszego warsztatu trafia bezpośrednio pod docelowy adres. Zamieszczone piktogramy są pomocną informacją dla klienta i przewoźnika.

Materiał filmowy z REALIZACJI dostępny na naszym profilu FB, zachęcamy do lajkowania, aby być na bieżąco!

Inne realizacje dla tego modelu: